BELYSNING / Väggbelysning / Ljusplåtar 11154691
nr 1115 4691
Ljusplåtar
Ett par, Mässing, höjd: 36 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 juni 2017
kl 18:08:42
150 kr
Mässing